27.02.2024

Call For Speakers, czyli jak zostać prelegentem na konferencji Infoshare?

Jesteście specjalistami w swojej dziedzinie? Chcecie i potraficie dzielić się wiedzą z innymi? Zostańcie prelegentami na największej konferencji technologicznej w regionie CEE. Zgłoście się do Call For Speakers i dzielcie się tym, co wartościowe.

27.02.2024, added by Laura Kszczanowicz | Infoshare

Infoshare (IS’24) gromadzi ogromną społeczność specjalistów działających w dziedzinie nowoczesnych technologii. Na konferencjach IS spotykają się najlepsi developerzy, leaderzy w świecie biznesu i marketingu oraz inwestorzy. Sprawdźcie, dlaczego warto zostać prelegentem na konferencji Infoshare i jak, to osiągnąć.

Dlaczego warto stanąć na scenie IS’24, jako ekspert?

Konferencje Infoshare łączy ludzi zafascynowanych najbardziej nowatorskimi rozwiązaniami w branży technologii. To nie tylko przestrzeń dla osób chcących się uczyć i rozwijać swoje zainteresowania, ale także dla tych, którzy chcą i potrafią dzielić się tym, co najbardziej wartościowe w ich pracy. Każdy z prelegentów miał własną drogę na naszą scenę. Przekonajcie się, jak wyglądała.

Przez cały ten czas miałem okazję obserwować jak Infoshare się rozwija, jaką jest konferencją i jak świetnie dowozi to czego oczekują uczestnicy. Pomysł dostania się na scenę IS w mojej głowie pojawił się też już wiele lat temu. W międzyczasie występowałem na wielu innych konferencjach, czekając trochę na swój moment. (...) Przed ostatnim IS zacząłem mocniej pracować nad materiałem i zgłosiłem się z tematem. No i udało się! Potem już tylko prelekcja i zabawa!

Mariusz Dalewski, CEO & Co-Owner

Wielu z naszych prelegentów wyrosło spośród wcześniejszych uczestników poprzednich edycji eventu. W życiu każdego specjalisty wraz z rozwojem pojawia się potrzeba sprawdzenia się i potwierdzenia pewnego etapu w swojej karierze zawodowej. Konferencje Infoshare to wydarzenie, gdzie możecie liczyć na pozytywny i merytoryczny feedback w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Własna prezentacja na IS’24 to też świetna okazja na to, by dać się poznać. Udział w konferencjach branżowych to jeden ze sposobów na budowanie marki osobistej w IT. Zaprezentujcie się od jak najlepszej strony i dajcie się zauważyć najbardziej znaczącym graczom w świecie technologii i biznesu.

„Obecność na infoshare to świetna okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem oraz budowania swojej marki osobistej, ale także do poznania ciekawych osób — zarówno prelegentów, jak i uczestników. Wracałam do domu z wieloma inspiracjami, przemyśleniami i tematami do sprawdzenia co dla mnie jest ogromną wartością”

Dominika Zając, Senior Software Engineer

Dzielenie się wiedzą to nie tylko „dawanie”, ale także szansa na nawiązanie wartościowych znajomości

Networking na konferencjach Infoshare jest nie tylko źródłem praktycznej i użytecznej wiedzy. Podczas wydarzenia spotykacie mnóstwo osobistości ze świata IT i biznesu. Będąc prelegentami, możecie zwrócić na siebie uwagę pracodawców i odkryć w ten sposób ciekawe perspektywy zawodowe. IS’24 to może być Wasz moment, by zabłysnąć.

Kontakty z Infoshare to u mnie kontakty na lata. Nie dość, że spotykam się często z tymi samymi ludźmi co roku, to jeszcze pamiętamy o sobie wiele lat po IS. W pracy jeden z naszych najlepszych klientów pochodzi właśnie z luźnej rozmowy w kuluarach na IS.

Mariusz Dalewski, CEO & Co-Owner

Bezpośredni kontakt z uczestnikami, prelegentami oraz osobami ze świata biznesu owocuje ciekawymi i wartościowymi interakcjami. Społeczność Infoshare chętnie daje informację zwrotną, która stanowi żyzny grunt pod rozwój własnego warsztatu.

„Dzielenie się wiedzą to ogromna wartość i absolutnie nigdy nie jest to transakcja jednostronna. Dla mnie jednak najważniejszym aspektem jest niezwykle wartościowy i niespotykany na innych konferencjach networking. Moje najlepsze biznesowe i prywatne kontakty częściej niż rzadziej zaczynały się właśnie na IS”

Kamila Kotowska, Head of Growth

Jak wkroczyć na scenę konferencji Infoshare?

Jeśli czujecie, że macie coś wartościowego do opowiedzenia i zaprezentowania, nie wahajcie się i wyślijcie swoją aplikację do Call For Speakers. O tym, jak się za to zabrać, najlepiej wiedzą osoby, które już u nas wystąpiły:

„Przejrzyj tematy z poprzednich lat. Zastanów się, do kogo docierają poszczególne sceny. Następnie pomyśl, co z Twojej wiedzy może się tym ludziom przydać i dlaczego mają Ci zapłacić najdroższą walutą — czasem, który mogą przeznaczyć na Ciebie, na kogoś na innej scenie albo na poznawanie nowych ludzi. Jeżeli widzisz, że jesteś w stanie dostarczyć produkt (wystąpienie), które jest warte tego czasu — to będzie to Twój temat wpisany w formularz CFS. Ja nad tym myślałem miesiąc”

Krzysztof Miotk, konsultant i badacz UX, właściciel agencji UX „Quale”

Wymyślenie i przygotowanie prezentacji to szczeble schodów na jedną ze scen IS’24. Kiedy już po nich wejdziecie, zaprezentujcie się z jak najlepszej strony, ale pamiętajcie, żeby być sobą. Uczestnicy Infoshare cenią dobre przygotowanie i autentyczność.

„Odradzam uczenia się prezentacji na pamięć — odbiorcy wyczuwają w takich wystąpieniach sztuczność i nienaturalność a jedno zapomniane zdanie może wprowadzić nas w kłopoty. Ważne, żeby mimo stresu czerpać przyjemność z tego, co robimy — w końcu chodzi tu o dzielenie się swoją wiedzą i opowiadanie o ciekawych aspektach naszej pracy”

Dominika Zając, full-stack developerka, software engineer

Jak się przygotować?

Pamiętajcie, że uczestnicy prelekcji uwielbiają praktykę. Dobra prezentacja zawiera ciekawe case studies, kodowanie na żywo i inne elementy aktywizujące widownie. Przygotujcie intrygujące wystąpienie z przykładami wziętymi z codziennych sytuacji. Postawcie na wartościowy i przemyślany temat wystąpienia: konferencje Infoshare służą dzieleniu się praktyczną i funkcjonalną wiedzą — teorię możemy zgłębiać z książek!

Każdy z naszych prelegentów otrzymuje Executive Pass. Daje to dostęp do wszystkich naszych scen i nie tylko ;). Koniecznie sprawdź program dla każdej ze scen — jest szansa, że także nauczysz się czegoś przydatnego.

Co zrobić, żeby zostać zauważonym w Call For Speakers - 5 wskazówek

Każdy z Was może stanąć na scenie IS’24. Podzielcie się z uczestnikami tym, co jest tego warte. Co zrobić, żeby stać się częścią naszego wydarzenia i wystąpić na scenie jako prelegent? Oto kilka wskazówek:

  1. Postawcie na wartościowy i przemyślany temat wystąpienia: konferencje Infoshare służą dzieleniu się praktyczną i funkcjonalną wiedzą — teorię możemy zgłębiać z książek!
  2. Pokażcie swoje doświadczenie: wskażcie na swoje poprzednie wystąpienia. Odwołajcie się do przeprowadzonych wcześniej webinarów czy opublikowanych materiałów.
  3. Opracujcie prezentację pod kątem konkretnego celu: skupcie się na tym, co słuchacz powinien zapamiętać i jak może tę wiedzę wykorzystać.
  4. Przećwiczcie prezentację: upewnijcie się, że mieścicie się w czasie i dobrze się przygotujcie.
  5. Bądźcie sobą i bawcie się dobrze:  Dołączcie do grupy prelegentów i cieszcie się z udziału w największym w swoim rodzaju evencie w środkowej i środkowowschodniej Europie.

Jak się zgłosić?

Postanowiliście już, że chcecie wystąpić podczas konferencji Infoshare. Znaleźliście świetny, oryginalny temat, opracowaliście go i jesteście gotowi. Co dalej?

  • prześlijcie do nas swoją aplikację do 31 marca 2024 r. - wskażcie w niej temat i najważniejsze punkty waszego wystąpienia. Zaskoczcie nas swoim świeżym podejściem do wybranego tematu. Zaciekawcie nas.
  • sprawdźcie listę zwycięzców 30 kwietnia 2024 r. - skontaktujemy się z kandydatami, których pomysły nas zadziwią i oczarują.

Jeśli traficie na listę zwycięzców, szykujcie się na występ przed niesamowitą publicznością Infoshare. Nie zwlekajcie i dzielcie się razem z nami tym, co jest tego warte. Wyślijcie do nas swoją aplikację i zostańcie częścią naszej społeczności.

Tags:

LATEST NEWS

Tags

HAVE ANY IDEA FOR CONTENT?

Contact the editorial team at:

news@infoshare.pl