Spraw, by pokochali Twój produkt

UCZ SIĘ OD EKSPERTÓW MARKETINGU

MARKETER

Marketing automation, chatboty, content marketing, social media - to tylko wybrane narzędzia cyfrowego marketingu, które towarzyszą nam na co dzień. Nauczymy Cię jak odnaleźć się (i klientów) w scyfryzowanym świecie. Zaczerpniesz wiedzę od najlepszych ekspertów marketingu, znajdziesz masę inspiracji i wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom.

Wybierz bilet

SPOTKAJMY SIĘ NA INFOSHARE 2022

Pierwsza edycja konferencji Infoshare odbyła się ponad 15 lat temu. Zaczynaliśmy od małego eventu IT na hali Politechniki, a dziś jesteśmy jednym z najważniejszych i największych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Skupiamy developerów, startupy, inwestorów, a przede wszystkim innowatorów - osoby chcące być na bieżąco z nowymi technologiami. Infoshare to miejsce, gdzie możesz podzielić się swoją historią, wiedzą, doświadczeniem, a także czerpać z wiedzy i doświadczenia innych. Tutaj Twoje pomysły mogą stać się rzeczywistością.

W ramach jednego biletu zyskasz dostęp aż do 6 tematycznych scen. Możesz więc czerpać wiedzę nie tylko z zakresu marketingu, ale także dowiedzieć się co słychać w świecie startupów i nowych technologii, posłuchać opowieści o innowacyjnych produktach oraz historie sukcesu znanych marek. Otrzymasz też pełen dostęp do stoisk firm partnerskich oraz wirtualnych stoisk statupów z całego świata. Możesz swobodnie eksplorować ich ofertę, a także zostawić wizytówkę lub CV.

Dołącz do nas już 6-7 października. AmberExpo, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk + Online Stream.

6

Merytorycznych scen

170+

Prelekcji
i warsztatów

5

Imprez towarzyszących

Wiedzy
i inspiracji

ŚWIATOWEJ KLASY EKSPERCI MARKETINGU I SPRZEDAŻY W JEDNYM MIEJSCU

Dzisiejszy marketing bazuje na nowych technologiach. Ciężko dotrzymać kroku i być ze wszystkim na bieżąco, zwłaszcza, że nie jesteś w stanie specjalizować się we wszystkim. Nasi eksperci to wieloletni praktycy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na Infoshare Marketing Stage spotkasz ekspertów Social Media, SEO/SEM, content i email marketingu, a także mistrzów sprzedaży i kreacji marki. Poznaj niektórych potwierdzonych prelegentów:

coming soon...

UDZIAŁ W INFOSHARE 2022 DAJE CI MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI

1. WSTĘP NA WSZYSTKIE 6 SCEN

Bądź na bieżąco z najświeższymi trendami i rewolucyjnymi projektami z branży. Poznaj szczegóły pomysłów międzynarodowych ekspertów.

2. IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Przewietrz głowę podczas imprez towarzyszących. Before Party na dzień przed, Great Networking Party po 1. dniu oraz After Party po 2. dniu konferencji pomogą w utrzymaniu mitycznego work-life balance. A to wszystko w malowniczej scenerii Gdańska i jego plaż.

3. DOSTĘP DO NAGRAŃ

Niektóre prelekcje nakładają się na siebie. Nie możesz być w 2 miejscach na raz, dlatego po konferencji otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań.

4. WIRTUALNE EXPO STARTUPOWE

Co roku na Infoshare zgłasza się ok 300-400 startupów. Możesz odwiedzić ich Wirtualne Stoiska, aby poznać ich ofertę, porozmawiać, lub zostawić kontakt. Wiele z nich jest z branży marketingowej i szuka partnerów biznesowych.

5. STREFA STOISK

Nasi partnerzy - ok. 100 lokalnych i globalnych firm IT - powitają Cię swoimi stoiskami w strefie expo. Dowiesz się co oferują, czym się zajmują. Często prowadzą ciekawe konkursy i rekrutacje, a także mają świetne gadżety na stoiskach.

6. WEBINARY I WARSZTATY

Zyskasz też dostęp do platformy online, gdzie oprócz stoisk startupów i nagrań, znajdziesz webinary i warsztaty prowadzone przez ekspertów z naszych firm partnerskich. To świetna okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego.

SCENA DEDYKOWANA MARKETEROM

MARKETING STAGE

Nowe technologie wpływają na to jak zmienia się marketing. Na Infoshare możesz zobaczyć i nauczyć się wykorzystywać te technologie w codziennej pracy.

Marketing Stage to 2 dni prelekcji pełnych holistycznego podejścia do marketingu. Co roku zapraszamy najlepszych ekspertów marketingowych z różnych dziedzin, dzięki czemu na jednej scenie posłuchasz zarówno o storytellingu i kreatywnym PR, jak i o mocno technicznych zagadnieniach z zakresu performance marketingu, MarTech czy Data Analytics.

Zagadnienia:

• Web Analytics
• Social Media Marketing
• SEO/SEM
• E-Commerce

• E-Mail Marketing
• Marketing Automation
• Content Marketing

• Video
• Podcasty
• Blog

CO MÓWIĄ O KONFERENCJI INFOSHARE?

Janina Bąk

JaninaDaily.com

"Warto tutaj być, dlatego, że możemy skorzystać z bardzo wielu elementów. Możemy porozmawiać z wystawcami. Możemy posłuchać prelekcji marketingowych, technologicznych. Mamy zarówno ekspertów polskich, jak i zagranicznych. Możemy przyjechać do Gdańska podczas Infoshare i znaleźć tu dla siebie mnóstwo dobroci."

Kamil Kozieł

"Uważam, że to najlepsza kolonia dla dorosłych, tzn. najlepsza konferencja (...) to jest jedyne tak wielowątkowe miejsce w Polsce, gdzie masz programistę, VC, marketera, sprzedawcę, stratega i wszystkich ludzi, którzy w jednym kółku się zbierają obok siebie, szanują swoje zawody nawzajem, słuchają, a po 2 dniach wracają do siebie i wdrażają pomysły, których nigdy by normalnie nie szukali."

Jakub Biel

"To jest totalnie jedna z moich ulubionych konferencji. Dużo wartości - sporo czasu spędzam jako słuchacz na innych przemówieniach. Tutaj mam okazję poznać zarówno właścicieli biznesów, jak i ludzi odpowiadających za bezpieczeństwo w IT, świetnych ludzi od marketingu, fajne startupy. Przychodzę i chłonę non-stop przez te 2 dni. "

Tomasz Palak

Radca Prawny

"Na Infoshare podoba mi się mega bardzo, byłem uczestnikiem i jarałem się tą konferencją od bardzo dawna (...) tutaj można się bardzo dużo dowiedzieć - jak już schodzę ze sceny to z przyjemnością krążę po wydarzeniu, scenach, stoiskach, łapię kontakty, wiedzę, inspirację - naprawdę świetne wydarzenie, jest super (...) Warto przyjść przede wszystkim dlatego, żeby dowiedzieć się jak wiele różnych rzeczy się dzieje. Tutaj są wszyscy ci, których warto byłoby słuchać, znać i widzieć."

Bartek Pucek

"Bycie na Infoshare jest jedną z niewielu okazji, w których można spotkać ludzi, którzy są zainteresowani tym, co jest za technologicznym horyzontem. Ten mix: różnych kompetencji, różnych firm, startupów, korporacji, founderów, managerów, w jednym miejscu - to jest to, co sprawia, że warto tutaj być."