Zostań wolontariuszem Infoshare!

Pomóż nam zorganizować kolejną edycję największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zdobądź nowe umiejętności i poznaj niesamowitych ludzi!

ZGŁOŚ SIĘ NA WOLONTARIAT

Konferencja Infoshare

DOŁĄCZ DO PRAWDZIWIE INNOWACYJNEJ SPOŁECZNOŚCI I ZAINSPIRUJ SIĘ SZYBKO ZMIENIAJĄCYM SIĘ ŚWIATEM TECHNOLOGII.

KONFERENCJA INFOSHARE TO:

• największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej
• wydarzenie na przecięciu dyscyplin, dedykowane programistom, marketerom, startupom, inwestorom i managerom
• doskonała okazja do poszerzenia sieci kontaktów biznesowych i prywatnych
• miejsce do dzielenia się wiedzą i inspiracją znane z wyjątkowej atmosfery

Dlaczego warto zostać Wolontariuszem Infoshare?

ZDOBĄDŹ NOWE UMIEJĘTNOŚCI

Praca w zespole, praca z klientem czy umiejętność podejmowania szybkich decyzji – te i inne umiejętności pozwoli Ci rozwinąć wolonatariat Infoshare. Zapewniamy niezbędne narzędzia, szkolenia, konsultacje i integracje! Do wyboru jest aż 8 zespołów: Registration, Partners, Speakers, Stages, Startups, Side Events, Media i Venue.

CO ROBIĄ WOLONTARIUSZE

POZNAJ NIESAMOWITYCH LUDZI

Zostań członkiem naszego zespołu i zawieraj przyjaźnie na lata. Zainspiruj się historiami uczestników konferencji, światowej klasy prelegentów, startupperów i wielkich gwiazd świata technologii i biznesu. Rozbuduj swoją sieć kontaktów podczas licznych okazji do networkingu.

ZYSKAJ WIEDZĘ I INSPIRACJĘ

W czasie przerw od zaplanowanej pracy, odwiedź strefę expo partnerów i startupów oraz sceny. Posłuchaj inspirujących wystąpień światowej sławy ekspertów. Poznaj najnowsze trendy w technologii i biznesie.

POZNAJ SPEAKERÓW

WZMOCNIJ SWOJE CV

Weźmiesz udział w organizacji międzynarodowego wydarzenia dla ponad 6000 uczestników. Czy nie jest to wyjątkowa pozycja na Twoim CV?
Po zakończeniu projektu otrzymasz certyfikat.

WYGRAJ STAŻ W INFOSHARE

Wyróżniający się wolontariusze mają szansę otrzymać ofertę stażu w Infoshare i pracować w naszym zespole przez kilka miesięcy przed wydarzeniem. W taki sposób pracę etatową rozpoczęło kilku członków naszego zespołu ;)

POZNAJ OPINIE NASZYCH WOLONTARIUSZY

"If I had to describe Infoshare in 3 words it would be adventure, inspiration and fun! Every year while helping this amazing conference happen I am learning something new, taking new experiences and ideas home and having this yearning feeling for next Infoshare!"

Krzysztof Figas

"Taking part in Infoshare as a volunteer is an extraordinary experience. You can take from it what you want in any quantity - new friendships and points of view, knowledge from different fields and motivation for developing yourself or business. It’s inevitable that infoShare will change you, in a positive way."

Julia Tonkowicz

"One of its kind opportunity to experience the brightest minds of the tech industry AND to see the logistics that go into organizing such a great event. Truly inspiring."

Kajetan Smoliński

"Being a volunteer at Infoshare was like being plucked from reality and put into a world where everything from conference organization to speeches was so professional, amazing and innovative. Helping in a conference gave me a lot of new knowledge and new friends. Happy to be a part of so inspiring and high-level event."

Liuba Kobrynchuk

"A great way to see how big events are organized and meet new people, and network at parties ;)"

Jan Czeszejko-Sochacki

"Infoshare volunteering is something that for 6 years has given me a lot of satisfaction, huge fatigue, which gives me a kick to act. And most importantly, during this time I met people who help me develop and achieve success."

Adrianna Matysek

"Infoshare connects great atmosphere with huge meritorical background. No matter if you look for some contacts or inspirations, you'll find it here!
"

Tymoteusz Sikora

"Infoshare experience will remain in my memory for a long time. I had the opportunity to take advantage of my free time and fulfill my plan of meeting Michał Szafrański and getting his sign on the book! I recommend participating in infoShare Volunteer Program!"

Robert Lubiszewski

ZESPOŁY WOLONTARIUSZY

1. REGISTRATION

Będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla uczestników Infoshare i gości specjalnych :) Nasz system to bułka z masłem – wystarczy kliknąć, wydrukować, nakleić naklejkę na identyfikator i się uśmiechnąć! To największa ekipa i świetny sposób na rozpoczęcie przygody z naszym programem wolontariatu!

2. STAGES

Do tej drużyny potrzebujemy detektywów i szybkich biegaczy ;) Zostaniesz przydzielony do jednej z naszych scen, aby pomóc ekipie technicznej i upewnić się, że prelegenci dotrą na scenę na czas. To rzadka okazja do krótkiej pogawędki ze światowej sławy ekspertami.

3. STARTUPS

Będziesz opiekować się młodymi przedsiębiorcami w strefie stoisk startupów i pomagać naszej Head of Startups koordynować matchmaking (spotkania startupów z inwestorami). Jeśli interesują Cię innowacyjne projekty, to jest to zespół dla Ciebie!

4. SPEAKERS

Będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla prelegentów Infoshare :) Będziesz udzielać im informacji i pomagać odnaleźć się na konferencji. Mogą poprosić Cię o wezwanie taksówki, znalezienie miejsca na kawę lub doprowadzenie ich na scenę.

5. PARTNERS

Będziesz dbać o naszych partnerów, dostarczać im potrzebnych informacji i rozwiązywać ich problemy. Jeśli interesują Cię firmy z branży IT, to świetna okazja, by porozmawiać z rekruterami i programistami ze światowej klasy marek!

6. SIDE EVENTS

To mobilny zespół :) Zajmiesz się wszystkimi naszymi wydarzeniami towarzyszącymi – dostarczysz niezbędny sprzęt i rozstawisz strefę check-in. Pomożesz również przy koncercie – zgadnij kto wystąpi!

7. MEDIA

To zespół, w którym odnajdą się fani social mediów i początkujący specjaliści do spraw PR. Pomożesz przedstawicielom mediów odnaleźć się na konferencji, współpracująć ściśle z naszą agencją PR, lub będziesz tworzyć content, który wykorzystamy na naszych kanałach social media.

8. VENUE

To zespół, który dba o przestrzeń konferencyjną 🙂 Twoje zadania to montaż przed konferencją i patrolowanie hal w trakcie wydarzenia. Będziesz także osobą zgłaszającą i rozwiązującą problemy na venue za pomocą narzędzia issue tracker.

Dołącz do wolontariuszy Infoshare 2024

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

• zaangażowanych i odpowiedzialnych
• potrafiących pracować w zespole z dużym uśmiechem na twarzy
• komunikujących się w języku polskim i angielskim
• mających co najmniej 15 lat
• mile widziane doświadczenie w organizacji imprez

CO OFERUJEMY?

• niezapomnianą przygodę i bezcenne doświadczenie
• szkolenia, ubezpieczenie, posiłki
• darmowy dostęp do prelekcji i imprez podczas konferencji
• koszulki i gadżety Infoshare
• certyfikat świadczący o udziale w wolontariacie

Kalendarz spotkań 2024

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy warto wziąć udział w wolontariacie - spotkaj się z nami osobiście i poczuj vibe Infoshare! :)
Na naszych spotkaniach:

• poznasz zadania wolontariuszy
• dowiesz się, jakie korzyści daje udział w wolontariacie i ile czasu musisz na to poświęcić
• poznasz wolontariuszy z poprzednich konferencji, którzy pomagają nam od kilku lat - chyba muszą to lubić ;)
• zintegrujesz się z naszą ekipą, żeby lepiej współpracować podczas konferencji
• możliwe, że sponatnicznie wylądujesz na karaoke

10 STYCZNIA

18:00

Spotkanie informacyjne

Olivia Business Centre,
Coworking O4

25 STYCZNIA

18:00

Spotkanie informacyjne

Olivia Business Centre,
Coworking O4

21 MARCA

18:00

Wielka Integracja Wolontariuszy Infoshare 2024

Olivia Business Centre,
Coworking O4

Kontakt

picture of infoshare organizers

W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji,

Patrycja i Marta

volunteers@infoshare.pl