Poznaj prelegentów Infoshare F3
Kto wystąpi podczas majowej konferencji Infoshare dla branży IT
Już 19 maja spotykamy się na Infoshare F3, konferencji stworzonej przez Infoshare z myślą o wszystkich osobach z branży IT, które stawiają na rozwój. Agenda wydarzenia jest już dostępna na stronie.
Infoshare F3 to szansa na spotkania z potencjalnymi pracodawcami i wymianę doświadczeń z innymi specjalistami z branży, ale przede wszystkim to okazja do wysłuchania prelekcji doświadczonych polskich i światowych ekspertów IT. Na scenach F3 pojawią się między innymi:
Piotr Konieczny
Prelekcja: Wszystko można zhackować, czyli jak podglądać kogoś przez telewizor i podsłuchiwać przez lodówkę?
Założyciel Niebezpiecznik.pl, największego w Polsce serwisu o cyberbezpieczeństwie i prężnie działającej firmy realizującej testy penetracyjne oraz szkolenia z bezpieczeństwa IT (również dla osób nietechnicznych).
Od ponad 16 lat dzieli się swoją wiedzą i pomaga największym polskim i zagranicznym spółkom w zabezpieczaniu ich sieci przed atakami. Na swoim koncie ma ponad 500 000 przeszkolonych osób i sporo wyróżnień za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych cyberbezpieczeństwu.
Jest też laureatem prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów Forbes i Business Insider. Poza Niebezpiecznikiem, dzieli się swoją wiedzą podczas zajęć ze studentami kilku uczelni, m.in. AGH i Akademii Marynarki Wojennej.
Zobacz nasz wywiad z Piotrem Koniecznym >>>
Mo Haghighi
Prelekcja: Build Your AI Application Once and Deploy It On Any Cloud
Leader Build Labs w IBM i doktor informatyki. Zarządza zespołem developerów, badaczy danych i architektów cloud, których działania skupiają się głównie na aplikacjach hybrydowych i multicloud ze zintegrowaną sztuczną inteligencją. Wcześniej pracował jako Research Scientist w Intelu oraz jako programista Open Source i Java w Sun Microsystems.
Dr Mo Haghighi specjalizuje się przede wszystkim w distributed i edge computing, DevOps, IoT i AI. Ma na swoim koncie kilka publikacji i patentów w tych dziedzinach. Jest regularnym prelegentem na najważniejszych konferencjach dla programistów, takich jak Devoxx, Code/Java One, The Next Web, DevNexus, IEEE/ACM, DevRelCon, Codemotion, DevOpsCon, Pycon, O'Reilly, AiWorld, CloudConf i ODSC.
Zobacz nasz wywiad z Mo Haghighim >>>
Maja Miarecki
Prelekcja: TDD w aplikacjach webowych
Senior software engineer w Acrolinx GmbH. Od Perla do JavaScript, ma już ponad 22-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
Maja jest nieustająco zakochana w testach i chętnie szerzy wiedzę w tym zakresie. Mentor zarówno w pracy, jak i poza nią. Prywatnie mama dwójki programistów i jednej nastolatki oraz żona programisty Javy i Big Data.
Zobacz nasz wywiad z Mają Miarecki >>>
Andrew Harmel-Law
Prelekcja: What I talk about when I talk about Domain-Driven Design
Technical Principal w Thoughtworks specjalizujący się w automatyzacji, narzędziach do tworzenia oprogramowania oraz technologiach Java i JVM, agile delivery i Domain-Driven Design.
Posiada doświadczenie w całym cyklu życia oprogramowania. Pracował w wielu sektorach, między innymi w administracji rządowej, bankowości i eCommerce. Motywuje go tworzenie rozwiązań programistycznych na dużą skalę i odpowiadanie na skomplikowane potrzeby klientów. Rozumie, że ludzie, narzędzia, architektura i procesy odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu tego celu.
Andrew jest pasjonatem oprogramowania open source i jego społeczności. Od początku swojej kariery zawodowej jest nim zainteresowany i (w mniejszym lub większym stopniu) angażuje się w OSS jako użytkownik, współtwórca, członek grupy ekspertów lub rzecznik.
Zobacz nasz wywiad z Andrew Harmel-Lawem >>>
Paco van Beckhoven
Prelekcja: Mutants to the rescue: How effective are your unit tests?
Inżynier oprogramowania w Open Value i back-end developer w Picnic.
Do pracy w programowaniu zainspirowały go… gry przeglądarkowe. Swoją ścieżkę kariery zaczął od studiów Multimedia Design, podczas których zafascynował się programowaniem i zdecydował się zmienić kierunek. Dzisiaj Paco jest zapalonym inżynierem oprogramowania, który lubi stawiać wyzwania światu i oprogramowaniu, które go otacza.
Kilka lat temu zaczął występować na konferencjach. Po ukończeniu swojej pracy magisterskiej na temat efektywności testów, stara się zainspirować jak najwięcej ludzi do używania testowania mutacyjnego.
Zobacz nasz wywiad z Paco van Beckhovenem >>>
Dominika Zając
Prelekcja: Accessibility – czyli jak tworzyć aplikacje webowe dostępne dla każdego
Programistka z wykształcenia, zawodu i pasji. Na co dzień inżynier oprogramowania w Qualtrics, wieczorami prowadząca szkolenia i warsztaty z programowania.
Swoją karierę zaczęła przez… warsztaty programowania jeszcze w liceum. Wtedy stworzyła swojego pierwszego bloga, z którego była niezwykle dumna i zakochała się w programowaniu. Teraz sama dzieli się miłością do programowania na licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, m.in. 4developers, Digit4Kids, Women Techstyle Summit, a teraz także Infoshare F3.
Wielka fanka śpiewania oraz teatru.
Zobacz nasz wywiad z Dominiką Zając >>>
Magdalena Ostoja-Chyżyńska
Prelekcja: Workflow pomiędzy developerami a designerami
Założycielka i Chief Designer studia UX GIRL, które specjalizuje się w projektowaniu i badaniu złożonych interfejsów użytkownika dla sektorów Finansów, Enterprise, Zdrowia, jak również urządzeń naukowych i wizualizacji danych.
W swojej pracy wykorzystuje 10 letnie doświadczenie w branży design zdobyte podczas pracy z korporacjami i startupami z Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji i największymi firmami z Polski.
Magister Informatyki, były asystent w katedrze Informatyki – przedmiotu Interakcja Człowiek Komputer na PJATK. W 2012 roku założyła społeczność Human Tech Art, która stara się w przystępny sposób pokazywać przyszłość technologii. Zasiada w radzie fundacji środowiska programistycznego WarsawJS.
Zobacz nasz wywiad z Magdaleną Ostoja-Chyżyńską >>>
Dale Lane
Prelekcja: Evolution of an AI developer
Senior Cloud Engineer w IBM Client Engineering. Dale jest odpowiedzialny za współpracę z klientami IBM w zakresie tworzenia rzeczy za pomocą technologii – ze szczególnym naciskiem na stosowanie metodyki IBM Garage Methodology w celu realizacji innowacyjnych i transformacyjnych projektów. Jest także autorem książki "Machine Learning for Kids" oraz twórcą strony internetowej MachineLearningForKids.co.uk, która jest używana przez dzieci na całym świecie do nauki sztucznej inteligencji poprzez tworzenie i zabawę z własnymi modelami uczenia maszynowego.
Jakub Pilimon
Prelekcja: Czego uczy nas system Legacy?
Principal Technologist w Pivotal, Architect w jPilo, oraz trener w Bottega IT Minds. Jest zwolennikiem DDD, OOP oraz TDD. Jako developer skupia się na czytelności kodu, skalowalności oraz wydajności. Projektował oraz implementował systemy dla branży finansowej, medycznej, telekomunikacyjnej oraz energetycznej. Prywatnie interesuje się psychologią i sportem.
Paweł Noga
Prelekcja: Kilka dobrych rad, które otrzymałem i przydały mi się w karierze
Niezależny konsultant, współtworzył startup Habana Labs sprzedany Intelowi za 2 miliardy dolarów. Od dekady zajmuje się budowaniem zespołów (głównie w branży AI/QA). Posiada doświadczenie w dbaniu o produkty w środowisku korporacyjnym jak i współtworzeniu startupów. Poza byciem liderem, zawodowo zajmuje się przekazywaniem wiedzy i doświadczenia. Występował jako prelegent na przeszło stu wydarzeniach związanych z branżą IT. Fan klocków LEGO i budowania z nich dioram.
Tomasz Stachlewski
Szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią. Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektury systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura. Doradza wielu wiodącym firmom (począwszy od startupów po korporacje) z różnych branż tj. IT, telekomunikacja, finanse i inne.
Mateusz Chrzonstowski
Prelekcja: Subiektywny przegląd front-endów (2022)
Programista full-stack w Glovo, od 2013 roku zarabia na życie kodem. Początkowo nastawiony na front-end, później na JVM-a i integracje systemów, a ostatecznie inżynier oprogramowania i programista full-stack. Dodatkowo, prowadzi szkolenia stacjonarne i produkuje kursy na Udemy. Występuje też podczas meetupów, targów i konferencji. Oprócz programowania i dzielenia się wiedzą, pasjonuje się jeszcze MMA, Dragon Ballem i strategiami wielkich firm.
Dołącz do nas na Infoshare F3
Infoshare F3 odbędzie się 19 maja w ERGO ARENIE, Gdańsk/Sopot. Udział w konferencji w opcji standard jest bezpłatny, ale możesz również wybrać opcję premium, która gwarantuje dodatkowo dostęp do nagrań z prelekcji, gift pack, lunch, oraz welcome drink na After Party – cały przychód ze sprzedaży tych wejściówek zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej w celu pomocy obywatelom Ukrainy.
Zarejestruj się tutaj >>>
Partnerem Głównym konferencji jest InvestInPomerania.
Tags:
LATEST NEWS
Kogo warto zobaczyć na Infoshare Katowice? 31.10.2024
Infoshare Katowice - Sprawdź Agendę! 28.10.2024
Aplikacja bez choćby linijki kodu? Poznaj zalety no-code! 13.05.2024
W pogoni za innowacją — jak wygląda praca zespołów R&D? 09.05.2024
Jak networking, to w niezwykłych okolicznościach — side eventy na Infoshare 02.05.2024
Sztuczna inteligencja — czy cokolwiek więcej się liczy? Nowe trendy w branży tech 26.04.2024