Speakers list Speaker

Adam Jesionkiewicz

Adam Jesionkiewicz

Astrography.com

Designer, felietonista, astrofotograf, ekspert w obszarze nowych technologii, a przede wszystkim inwestor i przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem. Obsesyjnie zainteresowany wpływem nauki i nowych technologii na relacje międzyludzkie i rozwój cywilizacji.

Aktualnie Prezes Zarządu i założyciel Ifinity działającej w sektorze Internetu Rzeczy - nagrodzonej przez Cisco, Intel i DeutcheTelekom tytułem „IoT RockStar”.
Zdobył z Ifinity wiele nagród i wyróżnień, w tym za najbardziej Innowacyjny Startup od Newsweek, Ministerstwa Gospodarki i PwC. Google wraz z Financial Times i Respubliką umieściło go na liście 100 najważniejszych innowatorów regionu CEE.

Współtworzył rewolucyjną technologię nawigacji dla osób niewidomych, za którą Miasto Warszawa wygrało konkurs Bloomberg Philanthropies - The Mayors Challenge.  Prelegent konferencji (w tym TEDx) i mentor sceny startupowej. Członek rady programowej Fundacji Startup Poland.

Nocami fotografuje piękno kosmosu. W 2018 roku założył galerię Astrography.com, która popularyzuje naukę poprzez przybliżanie masowemu klientowi piękna kosmosu.
 

INSPIRE

Past Presentations

Czy kolory na zdjęciach kosmosu są prawdziwe? Jak nowe technologie zmieniły fotografię głębokiego kosmosu.

16:00 - 16:30, 8th of May (Wednesday) 2019/ Arena

Arena