21.02.2024

Razem tworzymy silną i innowacyjną społeczność — o nawiązywaniu relacji na konferencji Infoshare’24

Konferencja Infoshare, to niezwykły event dla entuzjastów nowoczesnych technologii, przedsiębiorców i inwestorów. Choć biznes i technologia wiodą tu prym i są głównymi tematami prelekcji, wydarzenie stanowi również doskonałą okazję do nawiązywania relacji. Przekonajcie się, jakie korzyści niesie ze sobą networking i w jaki sposób może przyczynić się do Waszego rozwoju zawodowego.

21.02.2024, added by Laura Kszczanowicz | Infoshare

Konferencja Infoshare odbywająca się co roku w Gdańsku to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga pasjonatów nowoczesnych technologii, przedsiębiorców, inwestorów i specjalistów z branży technologicznej. Kręci nas biznes i technologia, ale to tylko dwie rzeczy, które są wspólne dla uczestników Infoshare i innych naszych konferencji. Wydarzenie jest nie tylko pełne wartościowych prelekcji, to także doskonała okazja do budowania relacji biznesowych. Jeżeli z niej skorzystacie, przekonacie się, że z pozostałymi uczestnikami łączy Was znacznie więcej. Jakie zalety niesie za sobą networking i jak może Wam pomóc w rozwoju zawodowym? Sprawdźcie sami.

Coś dobrego dla każdego — kto skorzysta na networkingu?

Jeśli zastanawiacie się, komu networking może się przysłużyć, odpowiem Wam w prosty sposób: każdemu. Jeśli jesteście programistami, chcącymi rozwijać swoją wiedzę i umiejętności lub rozkręcacie własny startup i szukacie wsparcia czy finansowania — networking jest właśnie dla Was. Jeżeli należycie do grona inwestorów, którzy szukają innowacyjnych pomysłów, albo jesteście pracodawcami rozglądającymi się za wartościowymi pracownikami, dzięki networkingowi pójdzie Wam sprawniej. Jak to działa?

Na konferencjach Infoshare poza wykładami specjalistów z branży IT znajdziecie mnóstwo przestrzeni do interakcji z innymi uczestnikami. Stoiska partnerów są miejscem ciekawych dyskusji, licznych konkursów i szansy na zbudowanie wartościowych, trwałych relacji.

Rozwój przede wszystkim

Udział w konferencjach branżowych bez wątpienia jest szansą na wymianę wiedzy i doświadczenia. Co więcej, nie tylko prelegenci mogą Was zainspirować. Nie wahajcie się wymieniać pomysłami z innymi uczestnikami wykładów.

Korzystając z perspektywy innych osób, możecie wiele zyskać. Podczas rozmów z innymi uczestnikami, macie szansę poznać różne ścieżki i możliwości. Być może jesteście wypaleni lub rozczarowani swoją dotychczasową pracą, a właśnie podczas networkingu na IS’24 dostrzeżecie, że kodowanie to tylko jedna z dróg dla programisty?

Networking daje możliwość zyskiwania nowych perspektyw zawodowych. Poznajcie rekruterów i pracodawców i sami dajcie się poznać. Na konferencjach Infoshare jest mnóstwo okazji do zaobserwowania ludzi „bez mundurka”. Spotkaj się z liderami w dziedzinie technologii i biznesu na After Party i porozmawiaj z najlepszymi ekspertami na naszym konferencyjnym venue.

Pokażcie swój potencjał

Networking na konferencji Infoshare przyjmuje niezliczone formy. Bierzcie udział w konkursach, pokażcie swoje nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów. Pokażcie, że warto na Was zwrócić uwagę. Krótka rozmowa przy stoisku jednego z partnerów może zaowocować atrakcyjną ofertą zatrudnienia lub współpracy.

Infoshare’24 to świetnie miejsca dla innowacyjnych osób. Jeśli macie zadatki na bycie pionierami w swojej dziedzinie, wśród naszej społeczności możecie zaprezentować swoje pomysły. Na naszej konferencji spotykają się ludzie na różnych etapach kariery zawodowej, możecie liczyć na ich doświadczenie, wsparcie i świeże spojrzenie na swoją pracę. Networking pozwoli Wam na doskonalenie swoich koncepcji, zdobywanie zainteresowania i przede wszystkim na budowanie swojej marki.

Networking twarzą w twarz — budowanie autentycznych relacji

Jedną z największych zalet networkingu na Infoshare jest bezpośredni kontakt i brak barier. Tu osoby będące zaledwie na początku swojej drogi zawodowej mogą czerpać z przemyśleń doświadczonych specjalistów. Spacerując po przestrzeni konferencyjnej, spotkacie programistów, doświadczonych przedsiębiorców i inwestorów, a także speców od marketingu czy dziennikarzy. To skarbnica wiedzy zarówno dla osób z branży IT, jak i tych, którzy chcą rozwijać własną firmę.

Konferencja oferuje liczne strefy networkingowe, gdzie uczestnicy mogą swobodnie rozmawiać, dzielić się doświadczeniami i nawiązywać trwałe relacje biznesowe. Liczne side eventy takie jak Great Networking Party czy After Party umożliwiają spędzenie czasu w mniej formalnej atmosferze i sprzyjają budowaniu autentycznych relacji.

Dołączcie do nas na konferencji Infoshare’24. Spotkajcie ciekawych ludzi, czerpcie z wiedzy doświadczonych ekspertów i dajcie się zainspirować. Nawiązujcie relacje i dzielcie się tym, co jest tego warte.

Tags:

LATEST NEWS

Tags

HAVE ANY IDEA FOR CONTENT?

Contact the editorial team at:

news@infoshare.pl