08.05.2018

Michał Szafrański zaprasza na infoShare 2018!

Drogi Uczestniku infoShare,

Nazywam się Michał Szafrański i będę jednym z prelegentów tegorocznej edycji infoShare.

Organizatorzy poprosili mnie o to, abym własnymi słowami powiedział, dlaczego warto wziąć udział w infoShare - z tego co mi wiadomo największej tego typu konferencji regionie Centralnej i Wschodniej Europy. Szacuje się, że w tym roku Amber Expo - miejsce konferencji - odwiedzi 6000 osób! Sama ta rosnąca z roku na rok liczba pokazuje, że dla wielu uczestników infoShare jest wydarzeniem, które na stałe zagościło w ich kalendarzu. Też jestem taką osobą.

08.05.2018, added by infoShare

Kiedy 3 lata temu po raz pierwszy brałem udział w infoShare, to tak naprawdę nie miałem pojęcia, że w Polsce organizowane są konferencje na tak wysokim poziomie merytoryki i skali. Żyłem raczej w przeświadczeniu, że po te najważniejsze kontakty i najbardziej merytoryczne wystąpienia, trzeba wyjeżdżać na konferencje zagraniczne. Byłem w błędzie. Okazało się, że organizatorzy infoShare skutecznie ściągają do siebie nie tylko najlepszych prelegentów z Polski, ale również liderów opinii z innych krajów.

Po przyjeździe zobaczyłem konferencję bez żadnych kompleksów w żaden sposób nie odstającą, a pod niektórymi względami wyprzedzającą najlepsze tego typu wydarzenia światowe. Tak po ludzku poczułem się dumny, że zostałem zaproszony jako prelegent i miałem okazję wystąpić przed największą wtedy dla mnie publicznością. 3 lata temu opowiadałem o "Zaufaniu jako walucie przyszłości" tłumacząc dlaczego warto uwierzyć w to, że dobro powraca. Pokazywałem, że strategia działania oparta na jakości, merytoryce, transparentności i otwartości przynosi naprawdę fenomenalne efekty - przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Przekonałem się wtedy, że infoShare to nie tylko świetne prelekcje, ale również świetni uczestnicy, którzy - podobnie jak ja - poszukują w takich miejscach osób podobnych do siebie, o podobnym bagażu doświadczeń, podobnych wyzwaniach i problemach. Jednym słowem - bratnich dusz - zarówno pod względem osobistych zainteresowań, jak i w życiu zawodowym (u pasjonatów często jedno z drugim idzie w parze). Dzięki licznym wydarzeniom towarzyszącym konferencji nie brakuje możliwości do nawiązywania nowych znajomości i wzmacniania tych starszych. Podoba mi się to, w jaki sposób organizatorzy infoShare dbają o ten społeczny aspekt tak dużej konferencji.

Jestem tylko jednym z około 150 prelegentów, ale jak co roku postaram się Wam zapewnić odpowiednią dawkę emocji. Ta edycja infoShare jest dla mnie szczególna. Powracam na infoShare z książką o tematyce, z którą debiutowałem tam 3 lata temu. "Zaufanie, czyli waluta przyszłości" - bo taki tytuł ma moja nowa książka - to szczegółowa analiza mojej drogi od zera do 7 milionów złotych z blogowania. Do bólu konkretna, bez cukrzenia, pokazująca od kulis rzeczywistość przedsiębiorcy i moją drogę od etatu do własnej firmy mocno zakorzenionej w internecie. To dokładna dokumentacja pierwszych pięciu lat rozwoju mojego biznesu, licznych pivotów i poszukiwania najlepszego modelu biznesowego. To dokładna dokumentacja pierwszych pięciu lat rozwoju mojego biznesu, licznych pivotów i poszukiwania najlepszego modelu biznesowego. 

O książce będziemy mieli okazję porozmawiać podczas spotkania autorskiego wieńczącego pierwszy dzień infoShare - 22.05 o 17:00. Zorganizowane zostanie ono w formule #AMA - Ask me anything - będziecie mnie mogli pytać dosłownie o wszystko. :)

Drugiego dnia konferencji o 14:40 wystąpię z prelekcją zatytułowaną "Życie na własnych zasadach". Grzegorz Borowski - założyciel infoShare - poprosił mnie, abym w tym roku przygotował nie tylko merytoryczne, ale przed wszystkim inspirujące wystąpienie. Podjąłem wyzwanie i podpowiem jak szukać swojego indywidualnego celu, jak radzić sobie z trudnościami i jak odnaleźć się jako solopreneur - przedsiębiorca intencjonalnie pozostający małym. Właśnie taką firmę prowadzę systematycznie powiększając jej przychody i zyski.

Zapraszam bardzo serdecznie. infoShare to jedyna konferencja, na którą nieprzerwanie powracam do trzech lat i cieszę się, że znowu będziemy mogli się tam spotkać. :)
 

Tags:


See also:

LATEST NEWS

Tags

HAVE ANY IDEA FOR CONTENT?

Contact the editorial team at:

news@infoshare.pl