Speakers list Speaker

Adam Haertle

Adam Haertle

ZaufanaTrzeciaStrona.pl

Adam zbiera od lat historie mniejszych i większych katastrof, bo uważa, że przyjemniej uczyć się na cudzych błędach, niż na swoich.

Z zawodu prelegent, trener i wykładowca. Od 2004 regularnie występuje na wszystkich dużych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu w Polsce, gdzie zbiera najwyższe oceny w ankietach uczestników. Wykładowca studiów podyplomowych na SGH. W 2018 poprowadził ponad 100 prelekcji dla grup otwartych oraz zamkniętych w całej Polsce, poświęconych kwestiom bezpieczeństwa w sieci, zagrożeń związanych z korzystaniem z bankowości elektronicznej, prywatności oraz ochrony informacji w przedsiębiorstwie. W swoich prezentacjach prostym, przystępnym językiem i na prawdziwych przykładach opisuje realne zagrożenia czyhające na firmy i użytkowników.

Bezpieczeństwem zawodowo zajmuje się od kilkunastu lat, najpierw w firmie Deloitte a następnie w UPC, gdzie przez 12 lat odpowiadał za wszystkie kwestie związane z ochroną informacji w kraju oraz regionie. Od siedmiu lat prowadzi pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl jeden z najpopularniejszych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji. Organizator jednej z najwiekszych konferencji branżowych What The H@ck (https://wthconf.pl).

DEVTRENDS

Past Presentations

Co za piękna katastrofa, czyli co i komu się zepsuło - oraz dlaczego

14:05 - 14:40, 25th of September (Friday) 2020/ DEVTRENDS STAGE

Cybersecurity DevTrends