KIM JESTEŚMY

Organizujemy największą międzynarodową konferencję technologiczną w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2017 roku wzięło w niej udział 5500 osób, a mamy apetyt na znacznie więcej. Przygotowywanie wydarzenia dla kilku tysięcy technologicznych pasjonatów to niezapomniane przeżycie. Masz szansę wziąć w tym udział! Jesteśmy zgranym zespołem, mamy fantazję i nie boimy się odważnych pomysłów. Jeśli jeszcze nas nie znasz, wiedz, że:

promujemy samodzielność, chęć do nauki, testowania różnych rozwiązań,

oferujemy (jako startup ) możliwość rozwoju w szybko rosnącej organizacji,

oferujemy współpracę na umowie o pracę lub w rozliczeniu B2B, z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności,

współpracujemy z największymi markami technologicznymi.

TERAZ SZUKAMY OSÓB NA STANOWISKA:

PERFORMANCE MARKETING PROFESSIONAL

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za proces pozyskiwania uczestników konferencji infoShare w kanałach cyfrowych, począwszy od działań wspierających pozyskiwanie ruchu, a skończywszy na doprowadzeniu do rejestracji (zakupu biletu) na konferencję. Jednym słowem Czarodzieja/ki!

Jego/jej zadania to:

  • planowanie, i realizacja i rozliczanie kampanii promujących infoShare w różnych kanałach (SM, Google, Web, remarketing),
  • planowanie, realizacja i rozliczanie kampanii e-mail marketingowych,
  • analizowanie wyników kampanii, ruchu na witrynie, kanałach SM i ich optymalizacja,
  • automatyzowanie procesów pozyskiwania ruchu i klientów (marketing automation).

Nasze wymagania to:

  • praktyczna wiedza i doświadczenie (2+ lat) w realizacji kampanii w sieci (Adwords, FB Ads itp.)
  • doświadczenie w realizacji kampanii e-mail marketingowych
  • umiejętność mierzenia i analizowania rezultatów kampanii, włącznie z konwersją (w oparciu o Google Analytics itp.)
  • samodzielność, proaktywność, chęć do nauki, eksperymentowania :-)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (Isn’t it obvious?)
  • fajnie byłoby, gdybyś znał/a się na procesach marketing/sales automation

SOCIAL MEDIA
SPECIALIST

Szukamy osoby, która będzie przyciągać i angażować obecnych i nowych uczestników infoShare poprzez kanały Social Media! Nie oszukujmy się, szukamy Social Media Animalsa.

  • realizacja komunikacji poprzez kanały SM (FB, TT, LI, Instagram, YouTube, ew. inne),
  • samodzielne tworzenie i pozyskiwanie angażującego kontentu,
  • budowa społeczności wokół naszych kanałów SM,
  • odpowiadanie na zapytania użytkowników,
  • monitoring aktywności w sieci i w kanałach SM,
  • angażowanie się w wątki powiązane z infoShare lub z bliskimi nam tematami,
  • analizowanie efektów, wyciąganie wniosków i weryfikowanie planów.

  • praktyczna wiedza i doświadczenie (2+ lat) w zarządzaniu kanałami SM,
  • umiejętność tworzenia kontentu prowadzącego do budowania długotrwałych relacji ze społecznością,
  • znajomość narzędzi monitoringu sieci, w szczególności SM,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (Isn’t it obvious?),
  • samodzielność, proaktywność, chęć do nauki, eksperymentowania.

Wyślij nam swoje CV na adres:

jobs@infoshare.pl

Może to właśnie Ciebie nam brakuje!