WROCŁAW 17:30 16.11.2022

infoshare ai conference infoshare ai conference

Discover what is worthy in AI

Dziękujemy za udział!

wroclaw city ico

O MEETUPIE

Podczas meetupu eksperci zdradzą tajniki nowoczesnego wykorzystywania machine learning, artificial intelligence i data science w tworzeniu software'u i projektowaniu jego architektury. Infoshare AI to cykl darmowych meetupów, dzięki którym zdobywacie nową wiedzę, nowe kontakty i nowe doświadczenia.

WROCŁAW, 16.11.2022
17:30
Barbara, Świdnicka 8B

AGENDA

PRELEGENCI

PARTNERZY

MAIN PARTNER
ROADSHOW PARTNER
MEETUP PARTNER
COMMUNITY PARTNERS

O PROJEKCIE

W Infoshare tworzymy przestrzeń, w której świat nowych technologii spotyka się ze światem innowacji i biznesu. Sztuczna inteligencja i data science to technologie popularne i wdrażane aktualnie w wielu obszarach. Wykorzystują je rządy, producenci elektroniki, sklepy, zwykli ludzie. Konferencja Infoshare AI pozwoli Ci lepiej poznać technologie oraz zastosowania i możliwości, które oferują.

Dopiero zaczynasz poznawać AI? Wejdź w świat sztucznej inteligencji ucząc się podstaw podczas bezpłatnych meetupów w 4 miastach Polski. To merytoryczne spotkania z ekspertami, które zamyka netorking w luźnej atmosferze przy piwie i pizzy.

Jeżeli myślisz o głębszym i kompleksowym poznaniu Sztucznej Inteligencji i Data Science bądź jesteś developerem i szukasz dalszego rozwoju, weź udział w konferencji Infoshare AI, gdzie zagraniczni eksperci nauczą Cię "jak to się robi" w wiodących firmach.

WARSZAWA

1 Grudnia 2022