O INFOSHARE AI

10

ESKPERTÓW

5

MIAST

+500

UCZESTNIKÓW

WIEDZY

Sztuczna Inteligencja (AI) jest stałym elementem codziennego życia. Korzystamy z niej w smartfonach i samochodach, a aplikacje oparte o Machine Learning pomagają nam wybrać film na wieczór czy playlistę do pracy. O tym jak działa i "powstaje" AI, w jakich sytuacjach może pomóc i jakie problemy rozwiązać, opowiadać będą eksperci w ramach serii meetupów oraz na konferencji Infoshare AI.

MEETUPY

Dopiero zaczynasz poznawać AI? Poznaj podstawy podczas bezpłatnych meetupów w 4 miastach Polski. Meetupy Infoshare AI to merytoryczne, popołudniowe spotkania z ekspertami, które zamyka networking w luźnej atmosferze przy piwie i pizzy.

Zobacz szczegóły poszczegółnych meetupów:

KONFERENCJA AI

Pełna merytorycznej i praktycznej wiedzy, konferencja Infoshare AI to być może jedyna okazja, by spotkać ekspertów światowego kalibru w Polsce. Biorąc w niej udział poznasz tajniki AI, Data Science, Deep Learning i Machine Learning. Wydarzenie to skierowane jest głównie do inżynierów oprogramowania i programistów, nie zabraknie też przydatnej wiedzy o biznesowym zastosowaniu tych technologii.

WARSZAWA, 1 Grudnia,
Venture Cafe

TEMATYKA

ARTIFICIAL
INTELLIGENCE

DATA
SCIENCE

DEEP
LEARNING

MACHINE
LEARNING

Szczegóły i agenda wkrótce.

PRELEGENCI POPRZEDNIEJ EDYCJI

Łukasz Paciorkowski

Łukasz Paciorkowski

Leading Data Science & Analytics at Architects for Business and A4BEE.com

His main areas of expertise are Internet of Things, AI/ML, Cloud, Mixed Reality and Digitization in general.

PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

ZAUFALI NAM