11.09.2018

infoShare '18 flashback: Czym jest życie na własnych zasadach? Zobacz wystąpienie Michała Szafrańskiego z iS ‘18.

Co naprawdę chcę w życiu robić oraz jak radzić sobie z trudnościami? To dwa z sześciu kluczowych pytań, które wg Michała Szafrańskiego przybliżają do życia na własnych zasadach. O tym, jak wygląda droga do poznania samego siebie i jak bardzo bywa ona wyboista posłuchasz w wystąpieniu Michała na Inspire Stage.

11.09.2018, added by infoShare


Co naprawdę chcę w życiu robić oraz jak radzić sobie z trudnościami? To dwa z sześciu kluczowych pytań, które wg Michała Szafrańskiego przybliżają do życia na własnych zasadach. O tym, jak wygląda droga do poznania samego siebie i jak bardzo bywa ona wyboista posłuchasz w wystąpieniu Michała na Inspire Stage.

Jak udowadnia autor bloga “Jak oszczędzać pieniądze” warto przebrnąć przez ten długi proces, by osiągnąć satysfakcję z życia zawodowego. Podczas prelekcji zadaje przewrotne pytania i skłania do refleksji. Prezentuje także inspirujących ludzi i ich historie, które uczą właściwego przewartościowania życia. 

Wycinek historii Michała Szafrańskiego możecie przeczytać sięgając do książki “Zaufanie, czyli waluta przyszłości” oraz oglądając jego wystąpienie podczas infoShare 2018. 
 

 

Tags:


See also:

LATEST NEWS

TAGS

NEWSLETTER

HAVE ANY IDEA FOR CONTENT?

Contact the editorial team at:

news@infoshare.pl