18.12.2018

iSbests: Dlaczego infoShare jest Największą Konferencją Technologiczną w CEE? Poznaj 5 powodów, które przyciągają tłumy

Co sprawia, że infoShare przyciąga tłumy? Czym różni się od innych konferencji tego typu? Dlaczego warto wpisać ją na stałe do swojego kalendarza wydarzeń? Poznaj 5 wartości infoShare, dla których przyjeżdżają tysiące osób.

18.12.2018, added by Adam Bonus

Adam Bonus, Marketing Specialist w infoShare. Zwolennik prostego przekazu, a zarazem zabawy słowem. Głównie zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, korzystając z ich możliwości. Wierzy w efektywność połączenia klasycznego sznytu z nowymi technologiami marketingu. 

Co roku w maju tysiące osób przyjeżdżają do Gdańska, aby wziąć udział w konferencji infoShare. To właśnie dzięki liczbie uczestników określa się infoShare mianem największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Co sprawia, że infoShare przyciąga tłumy? Czym różni się od innych konferencji tego typu? Dlaczego warto wpisać ją na stałe do swojego kalendarza wydarzeń? Poznaj 5 wartości infoShare, dla których przyjeżdżają tysiące osób.

 

1. MERYTORYCZNA WIEDZA

W 2019 roku odbędzie się już 13. edycja konferencji infoShare, a z każdą edycją liczba uczestników rośnie. Z biegiem czasu zmieniało się miejsce konferencji, prelegenci, układ i tematyka scen, ale jedno pozostało bez zmian – idea. A ta od początku była jasna – dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji oraz stworzenie przestrzeni na cykliczne spotkania profesjonalistów oraz osób chcących stale podnosić kwalifikacje. Z tego powodu od początku dbaliśmy o jak najwyższy poziom merytoryczny konferencji, zapraszając zagranicznych ekspertów z wiodących firm zajmujących się nowymi technologiami. Najbardziej cenieni i lubiani prelegenci co prawda wracają na sceny infoShare, ale układając line-up stajemy na rzęsach, by zapełnić go globalnymi gwiazdami, których nie spotka się na żadnej innej konferencji w Polsce. I udaje się to. Pierwsze edycje były bezpłatne, a dziś ceny biletów na infoShare wyglądają bardzo korzystnie na tle konkurencji. Dzień dostępu do 9 scen oraz wielu dodatkowych atrakcji to koszt tylko 150 zł (korzystając z ograniczonej czasowo promocji 2 za 1).

infoShare 2012 - ostatnia edycja przed przenosinami
 

2. WYJĄTKOWE MIEJSCE

AmberExpo, gdzie odbywa się konferencja, oddalone jest od centrum miasta o zaledwie kilka kilometrów. Uczestnictwo w infoShare to doskonała okazja, by zwiedzić Gdańsk, miasto o ponadtysiącletniej historii, która kształtowała się pod wpływem różnych kultur. Fani średniowiecznej architektury, muzeów i historii znajdą tutaj coś dla siebie, a zlokalizowane nieopodal Zielonej Bramy koło widokowe, pozwoli cieszyć się panoramą miasta z widokiem m.in. na Stocznię Gdańską. Od najbliższej plaży (w Brzeźnie) AmberExpo dzieli zaledwie kilka minut drogi. Majowa aura bywa co prawda zdradliwa, ale zdrowotny wpływ powietrza i widok słońca zachodzącego nad morzem są przecież bezcenne! Gdańsk to też odpowiednie miejsce dla fanów dobrej kuchni i zabawy. Nie brak tu restauracji, klubów i pubów, gdzie można spędzić wolny czas po dniu pełnym wiedzy.

 

3. NIEFORMALNE IMPREZY I ATMOSFERA

No dobrze… Skoro przyjeżdżasz po wiedzę, to pewnie wiesz, że po całym dniu jej przyswajania, Twoja głowa wymaga odświeżenia. Jako organizatorzy zapewniamy uczestnikom szereg imprez pobocznych. W „dzień 0”, czyli jeszcze przed startem konferencji, odbywa się Before Party. Jest doskonałą okazją do wczucia się w klimat i nawiązania pierwszych kontaktów.

“infoShare ma najwyższy współczynnik atrakcyjności – liczby imprez towarzyszących do liczby dni konferencji” Kamil Kozieł, PrezArt

Po pierwszym dniu konferencji ma miejsce Great Networking Party, gdzie przybywają setki uczestników, by dokończyć ważne rozmowy i bawić się przy muzyce na żywo. W zeszłym roku Organka, w 2017 Fisz Emade, a w 2016 Julii Marcell. Nieformalna atmosfera może Ci pomóc dotrzeć do osób, z którymi nie masz szans zamienić słowa podczas konferencji. Jeśli chcesz zbić interes bądź piątkę z prelegentami, to imprezy towarzyszące z pewnością Ci w tym pomogą. W końcu niejeden biznes został „klepnięty” przy kieliszku czegoś mocniejszego. Na najtwardszych zawodników czeka jeszcze After Party, które odbywa się po drugim dniu konferencji i w tym roku zaskoczy Was czymś nowym.

 

4. SPOŁECZNOŚĆ

"Unikalna mieszanka ludzi, unikalna różnorodność opinii i wizji (....)" Przemysław Szuder, Microsoft.

Wpływ nowych technologii na różne dziedziny życia jest tak duży, że nie da się go nie zauważyć. Technologia otacza nas z każdej strony i pomaga w rozwoju biznesu niezależnie od branży. W 2018 roku na infoShare przyjechało 6000 osób, a wśród nich znaleźli się:

- Eksperci IT (28%)

- Managerowie (28%)

- Marketerzy (12%)

- Przedsiębiorcy, założyciele startupów (11%)

>zobacz dokładne dane<

Czy takie połączenie to mieszanka wybuchowa? Zdecydowanie tak, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W 2019 roku powstanie aż 9 scen o różnej tematyce i stopniu zaawansowania, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz wiedzy i inspiracji, na infoShare można nawiązać unikalne kontakty biznesowe. Wiedzą o tym software house’y i agencje reklamowe, a także startupy, które dzięki infoShare znalazły finansowanie na rozwój.

 

5. INSPIRACJA

Wiele osób rokrocznie wraca na infoShare. Z jednej strony wiedząc czego się spodziewać, a z drugiej chcąc dać się zaskoczyć i zainspirować.

„The future is happening here right now, the future is happening at infoShare.” Stephan Balzer, Singularity University

Dzięki niespotykanej mieszance ludzi i obecności przedstawicieli wielu firm związanych z nowymi technologiami, infoShare staje się miejscem, w którym ogłaszane są nowe programy i wcześniej niespotykane rozwiązania, a prelegenci dzielą się wiedzą, której nie przekazują na żadnej innej konferencji. Jeśli chcesz być na bieżąco z trendami technologicznymi, dowiedzieć się w którą stronę pokierować swój rozwój zawodowy i być naocznym świadkiem rewolucji, która nas otacza, przyjedź na infoShare.

 

Masz uczucie, że o czymś zapomniałem? Daj znać! Napisz do mnie na adam@infoshare.pl

Gallery:

Tags:


See also:

LATEST NEWS

Tags

HAVE ANY IDEA FOR CONTENT?

Contact the editorial team at:

news@infoshare.pl